KONST / Litografier / Grafiskt blad 16086076
nr 1608 6076
Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, ej signerad, 29x21,53x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:16:07
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)